^Na vrh
  
  
  
Get Adobe Flash player

Simbioza pohod

Rezultat iskanja slik za simbioza giba

V četrtek, 12. oktobra, smo se ponovno zbrali otroci vrtca Deskle in prvošolci z vzgojiteljicami in učiteljicami. Že vrsto let povabimo jeseni none in nonote, da se nam pridružijo na skupnem pohodu.

Zbrali smo se pred vrtcem in se podali na krožno pot do taborniškega prostora v Gorenjih Desklah, kjer je ob našem prihodu že prijetno zadišalo po sveže pečenem kostanju in drugih dobrotah. Na ta način smo se pridružili vseslovenski akciji Simbioza giba, ki združuje vse generacije v skupnih aktivnostih. Letos se je na sončen jesenski dan zbralo lepo število udeležencev, največje v zadnjih letih. Petinštirideset otrok iz vrtca je na pot pospremilo petdeset starih staršev, dvaindvajsetim prvošolcem pa se je pridružilo sedemnajst starih staršev.

Na tabornem prostoru nas je pričakalo še nekaj upokojencev iz kraja, ki so za nas spekli kostanj, naše kuharice pa so poskrbele še za ostale priboljške in pijačo. Radi bi se vsem zahvalili za trud.

Na svidenje prihodnje leto!

 phoca thumb l PA120005

phoca thumb l IMG 1009

 phoca thumb l PA120010

phoca thumb l IMG 1016

phoca thumb l IMG 1013

phoca thumb l IMG 1020

 

Copyright © 2013. Vrtec Deskle Rights Reserved.