^Na vrh
  
  
  
Get Adobe Flash player

Športno popoldne s starši

V četrtek, 25. 1. 2018, smo se otroci vzgojiteljice in starši zbrali v šolski telovadnici, kjer so nas čakale skoraj prave zimske olimpijske igre. Vzgojiteljice smo otroke razdelile v pet skupin, tako je vsak dobil svojo nalepko v barvah olimpijske zastave. Na pomoč nam je priskočil tudi učitelj gimnastike Miha Vogrinčič, ki nas je s skupinskimi vajami ogrel in pripravil za nadaljnjo telovadbo. Kasneje smo vzgojiteljice pripravile pet postaj, na katerih so se otroci in starši preizkusili v prav posebnem hokeju, slalomu, smučarskih skokih, bobu in deskanju. Žal ne na snegu, a smo vseeno uživali in ni nam bilo mraz. Potem, ko smo opravili z vsemi petimi postajami, je prišel čas, da se malo bolje izkažejo tudi starši. Tekmovali so v smešnem biatlonu, saj so v parih, z zavezanimi nogami, tekli in na koncu leže ciljali na tarčo. Na kratko nas je za zaključek zopet umiril Miha, potem pa smo, kot se za vsako olimpiado spodobi, vsem otrokom podelili medalje, se fotografirali in prisluhnili slovenski himni. Prijetno utrujeni in razgibani smo odšli domov. Trikrat hura za vse nas!
Na še več takšnih druženj!


Vzgojiteljica Neža

IMG 5715

IMG 5655IMG 5649 

IMG 5646                                                        IMG 5635

IMG 5630

Copyright © 2013. Vrtec Deskle Rights Reserved.