^Na vrh
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pust v Vrtcu Deskle

Tako kot vsako leto smo tudi letos v Vrtcu Deskle priredili pustno rajanje s starši in starimi starši ter z otroki, ki še ne obiskujejo vrtca. Pridružili so se nam še otroci 1. razreda OŠ Deskle in naše nepogrešljive »Tince«. Slednje so v navijaško-olimpijski odpravi popeljale sprevod skozi kraj. Za varno pot čez cesto sta poskrbela g. Stanko Peršolja in občinski redar. Ob glasbi in razposajenem vzdušju smo razkazovali naše pustne maske. Sprehodili smo se kot princese, kavboji, zajčki in pikapolonice, Elze in ... Upamo, da smo pregnali zimo. Pred vrtcem smo ob DJ-ju Leonu še vsi skupaj zaplesali. Sledilo je še slastno okrepčilo – krofi in čaj. Želja vseh nas je, da naslednje leto vse skupaj ponovimo.

pust2

 pust1

pust3

pust5

pust4

 

Copyright © 2013. Vrtec Deskle Rights Reserved.