^Na vrh
  
  
  
Get Adobe Flash player

Obiskali smo Biotehniško šolo

Z avtobusom smo se otroci in vzgojiteljice najstarejših dveh oddelkov odpeljali na obisk v Biotehniško šolo v Šempeter pri Gorici. Po prijaznem sprejemu ravnateljice Biotehniške šole smo si pod vodstvom strokovnih delavcev šole sprehodili skozi nasade in pridobivali nova spoznanja. V sadovnjaku smo se naučili tehnike pravilnega nabiranja jabolk in se z nabiranjem tudi izkazali. Natrgali smo namreč kar štiri zaboje jabolk. Posebno pozornost pa so nam spodbudili oslički in še prav posebno veliki traktorji s katerimi smo se tudi popeljali. Preživeli smo prelep in poučen dopoldan.
Jabolka pa še nikoli niso bila slajša, kot ta , ki smo jih sami natrgali.

biotehnika

bitehnika1

biotehnika3

 

biotehnika2

biotehnika4

Copyright © 2013. Vrtec Deskle Rights Reserved.