^Na vrh
  
  
  
Get Adobe Flash player

koledar

Maj 2020
P T S Č P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

V sliki

  • 1.jpg
  • deteljica2.png
  • scan.jpg
  • scan0001.jpg
  • vrtec4.png
  • vrtecdeskle1.jpg
  • vrtecdeskle3.jpg
  • vrtecdeskle5.JPG

Hej, hoj, iz pravljice zapoj!

Meseca maja so v kulturnem domu v Desklah s pomočjo otrok iz Vrtca Deskle oživele pravljice. Otroci so zaključili šolsko leto s koncertom, na katerem so glavno besedo imeli najstarejši otroci iz skupine Sončkov in seveda pravljice. Koncert so popestrili še pevka Julija Kramar Bajt in pevski zbor OŠ Deskle pod mentorstvom zborovodkinje ¬Mojca Maver Podbersič. Naslov koncerta se je glasil »Hej, hoj, iz pravljice zapoj«. Otroci so skozi pesmi pravljičnih junakov popeljali poslušalce v pravljični svet, kjer je vse mogoče in kjer se dogajajo neverjetne, čudežne stvari.
Teden pred koncertom in na dan koncerta so se zbirali prostovoljni prispevki, ki so bili namenjeni za šolski sklad vrtca. Za pomoč pri organizaciji koncerta se iskreno zahvaljujemo KS Anhovo-Deskle, Občini Kanal ob Soči, podjetju Salonit Anhovo in vsem, ki ste prispevali za šolski sklad. Še enkrat en velik hvala tudi Juliji Kramar Bajt in Mojci Maver Podbersič za sodelovanje. Hvala vsem, ki ste nam kakorkoli pomagali, da se je lahko ta pravljica zgodila.      T. P.                                                                                                                                                                              

koncert 2

 koncert 1

 

Copyright © 2013. Vrtec Deskle Rights Reserved.