(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Teden po prvomajskih počitnicah smo izkoristili za izvedbo športnih nalog v okviru športnega programa Mali sonček.

Svoje spretnosti smo najprej preizkusili z igrami z žogo.

Sprehodili smo se ob potoku in opazovali naravo. Že takoj smo srečali kokoške in petelina, pot nam je prekrižal polž, prtički pa so nam prepevali pomladne melodije. Seveda smo se na pol poti morali okrepčati in napolniti trebuščke z vitaminčki tako, da so nam hruške dobro teknile.

 

Na vrtčevskem travniku smo se preizkusili tudi v mini krosu na katerem smo zmagali vsi. Seveda smo se morali najprej ogreti in akcija se je pričela.

Poskrbeli smo tudi na naše mišice, zato smo pripravili tekmovanje v vlečenju vrvi in preskakovanju ovir. Ste vedeli, da se je na travnik našega vrtca pritihotapil tudi majhen krokodilček? Nič zato, mi smo tako dobri športniki, da smo ga kar preskočili in mu med tem še pomežiknili 😉

Sedaj smo 100 odstotno pripravljeni za poletne olimpijske igre. Sedaj čakamo samo še na povabilo!!!

Lea Saksida

(Visited 379 times, 1 visits today)
Dostopnost