(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Mesec, poln čarobnosti in upanja. Mesec, ko se vsi veselimo drobnih presenečenj, sladkih radosti in malih skrivnosti. Tudi pri nas je bil december zelo vesel in prazničen, saj smo ga v celoti namenili bližajočim se praznikom. Ta praznični čas smo doživljali skozi različne dejavnosti. »Zasnežili« in okrasili smo igralnico ter garderobo, izdelovali novoletne voščilnice, okrasili novoletno smrečico, ustvarjali likovna dela in si ogledali lutkovno igrico O zajčku, zvezdicah in novoletni smrečici (Jana Milčinski) v izvedbi vzgojiteljic. V kulturnem domu smo si ogledali predstavo Praznično pismo (skupina Fuldoro), kjer nas je presenetil težko pričakovani dedek Mraz, ki je otroke obdaril ter poskrbel za njihovo veselje.
Vse dobro vam v novem letu želimo skupina Pikapolonice z Natašo in Niko.

Nika Mutavčić

 

(Visited 95 times, 1 visits today)
Dostopnost