(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

V mesecu decembru smo se prvič odpravili na bibliobus. V prejšnjih mesecih smo si avtobus ogledovali samo od zunaj. Občudovali smo njegove barve in skupaj ugotavljali, kaj vse je na njem naslikano.

Tokrat pa smo pogumno stopili v njegovo notranjost in odkrili nov svet. Očarale so nas police, polne knjig. Nekaj slikanic smo na avtobusu prelistali in si jih potem tudi izposodili. Potujoča knjižnica nam je bila zelo všeč in se bomo v letošnjem letu vanjo še vrnili.

Da smo knjižničarjema še malo posladkali praznični december, smo jima v zahvalo za njun trud in prijaznost podarili piškote, ki smo jih prav sami spekli. Med pripravo piškotov smo se zelo zabavali. Še bolj zabavno pa je bilo, ko smo piškote pojedli.

Tea Petrovčič

(Visited 117 times, 1 visits today)
Dostopnost