(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Pomlad je potrkala na vrata vrtca in spustila tople sončne žarke skozi okna. S prijatelji iz skupine Polžki smo se odločili prvi dan pomladi preživeti nekoliko drugače. Pripravili smo orientacijski pohod z lovom na sladki zaklad. Postavili smo pet postaj, ki so nas vodile iz naše igralnice v garderobo in nato v  igralnico skupine Polžki ter na atrij. Med samim lovom na zaklad smo morali opraviti pet nalog: posnemanje oglašanja živali, ples, razmigajmo telo, lov na zbežale žogice ter petje pesmi ringa-raja. Seveda nam je uspelo opraviti vse naloge in se dokopati do sladkega zaklada.

 

V mesecu marcu pa je bilo kar nekaj pomembnih dni – v začetku meseca smo obeležili dan žena, sledil je dan, ko smo se spomnili tudi na očete in seveda ob koncu meseca še dan naših mamic – materinski dan.  Velik del naših dejavnosti smo namenili ustvarjanju čestitk in daril, s katerimi so otroci razveselili svoje bližnje.

Nika Mutavčić

(Visited 67 times, 1 visits today)
Dostopnost