(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Meseca marca nas je krajanka ga. Marja Dolhar Batistič prosila, če bi lahko pripravili prispevek za revijo Za srce, v kateri se v rubriki Srčika vsako izdajo predstavi vrtec ali šola. To pot je beseda tekla o skrbi za zdrave zobe.

Ker smo Metuljčki letos v februarju na temo zdravih zobkov že ustvarjali, smo točno vedeli, kaj naj delimo z bralci revije. Ponovili smo pravila umivanja zob, se ponovno spomnili, katero hrano imajo radi zobje in katero otroci in spet smo več prepevali pesem o Zoboškratu. Vzgojiteljici sva vse naše delo in ugotovitve zapisali na računalnik, otroci pa so imeli pri zaključevanju prispevka zadnjo besedo s svojimi izjavami. Sedaj, ko je revija izšla, vam v fotografiji prilagamo članek, ki smo ga ustvarili Metuljčki.

Lea Saksida

(Visited 42 times, 1 visits today)
Dostopnost