(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Prva misel, ki se nam utrne ob spominu na četrtkov izlet v vrtec Kanal, je: »Kako dobra igra!«.

V Kanalu so nas, tako kot vedno, lepo sprejeli. V avli so nas pričakali prav vsi otroci, pozdravili sta nas tudi pomočnica ravnateljice za vrtec, Valentina Dugar, in ravnateljica OŠ Kanal, Barbara Kragelj Jerič. Skupaj pa smo zapeli, katero drugo kot Če si srečen.

Res smo srečni, ker se že vrsto let srečujemo s cicibani iz Vrtca Kanal in tako ohranjamo čudovito tradicijo.

s najstarejšima dvema skupinama, Mavričnimi Pikci in Mavričnimi Pokci smo odšli v njihovo šolsko telovadnico, kjer sta učitelja športne vzgoje Alenka Šink Mihelj in Vladimir Zelenjak za nas pripravila zelo zanimivo igro, v kateri smo morali pomagat staremu možu, tako da smo mu z zbiranjem kristalov podaljšali življenje. Skupine smo tekmovale med seboj, tako da je vsak otrok iz ene skupine tekel iskat pokrovček, s katerim se je lahko splazil po kristal. Na koncu smo prešteli, koliko kristalov je zbrala katera skupina. Nismo samo tekmovali, ampak se tudi povezovali. V skupinah so se med otroki iz obeh vrtcev stkala nova poznanstva, s skupinami pa smo si tudi izmenjevali kristale. En velik hvala učiteljema za odlično igro!

Sledilo je še sladkanje v vrtcu in pozdrav ob odhodu.

Dragi prijatelji iz Kanala, kot vedno smo se imeli z vami lepo, hvala za vse in se vidimo naslednje leto!

Neža Rutar

(Visited 138 times, 1 visits today)
Dostopnost