(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

V našem vrtcu je običaj, da se ob koncu tedna otroka zberemo, družimo in veselimo. Tako je bilo tudi v petek, 6. 10. 2023, ko so se vzgojiteljice spremenile v dedka, babico, vnukinjo, psa in mačko, miška pa se je skrivala med otroki. In da je bil dan še bolj poseben, so se nam pridružili tudi učenci 1. in 2. razreda ter upokojeni delavci vrtca.

Joj, kako sta bila hecna dedek in babica, ko sta sadila repo, potem pa vnukinja ni hotela priti pulit repo, ker bi raje gledala risanko, in kuža Piki je skoraj polulal repo. To je bilo smeha!

Na koncu jim je le uspelo izpuliti repo velikanko. Dedek, babica in vnukinja so si privoščili joto iz repe (no, vnukinja jo je poskusila samo zato, ker ji je babica obljubila palačinke), kuža je dobil kost iz jote, mačka je pa ulovila miš.

Oder smo nato prepustili otrokom, da so nam zapeli, kako pomembno je, da si stvari delimo s prijatelji.

Potem so bili na vrsti šolarji, tako da smo slišali, kaj prepevajo v šoli.

Seveda je bil dan čudovit tudi zaradi obiska nekaterih upokojenih delavcev našega vrtca, ki se še vedno vsako leto radi vračajo k nam.

Sonca, smeha in dobre volje ni manjkalo, zato hvala vsem za lep dan!

Neža Rutar

(Visited 121 times, 1 visits today)
Dostopnost