(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

V tem šolskem letu imamo v vrtcu novo interesno dejavnost, ki poteka v okviru istoimenskga projekta KUD Sodobnost – Naša mala knjižnica.

V to interesno dejavnost so vključeni najstarejši otroci v vrtcu, ki so se nam želeli pridružiti. Ob sredah zjutraj v naši vrtčevski knjižnici prebiramo otrokove najljubše zgodbe, listamo knjige, se pogovarjamo o pravilih, ki veljajo v knjižnici, in seveda tudi ustvarjamo.

Tako je bilo tudi danes, ko smo ustvarjali pisan gozd, ki smo ga spoznali v knjigi Vaneta Kosturanovega Deklica in mesto.

V sklopu projekta nas čaka še veliko nalog, kot je sestavljanje vlaka iz doma prebranih knjig, okrasitev naše knjižnice in spoznavanje knjig tujih avtorjev, ki so letos izbrane v projektu Naša mala knjižnica.

Neža Rutar

(Visited 56 times, 1 visits today)
Dostopnost