(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Kdor vesele pesmi poje …

V mesecu decembru smo izvedli naš prvi pohod. Tokrat so se nam na pohodu pridružili tudi osnovnošolci. Pot nas je vodila skozi Anhovo in mimo železniške postaje do Gorenjega Polja. Ustavili smo se pri potoku pod vasjo. Ogledali smo si ribe v ribniku in veliko jamo. Nekateri prestrašeni, drugi pogumni, vsi pa prav radovedni, kaj se v jami dogaja oziroma kdo tam živi. Odgovorov toliko, da bi eno strašno pravljico napisali. Pri ribniku smo se posladkali z jabolki in zapeli Bitenčevo pesem o potočku. Ko smo se okrepčali, smo se veselo odpravili proti vrtcu. S petjem veselih pesmi je bila naša pot nazaj lažja in krajša, kot poje Kekec: “Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog …”

Sabina Gabrijelčič

(Visited 69 times, 1 visits today)
Dostopnost