(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Zdaj že lanski december je bil v naši skupini še posebej čaroben. Tako smo si prve dni decembra okrasili igralnico, prižgali praznične lučke in uživali v tem čarobnem času.

In ker decembra na vsakem koraku diši po prazničnem pecivu, smo ga pekli tudi mi. Piškote seveda.

Da je bil mesec še bolj poseben, so nam šolarji iz Osnovne šole Deskle, upokojena vzgojiteljica Davorina Šuligoj Prinčič ter naša soseda Marja Dolhar polepšali dneve s prebiranjem različnih zimsko-novoletnih pravljic.

V preostalih dneh smo bili tudi likovno ustvarjalni. Izdelovali smo voščilnice za starše, naslikali okrašene novoletne jelke, s kolaž tehniko izdelali jelenčke ter pobarvali vsak svoj novoletni balonček. Z našimi izdelki smo polepšali tudi našo krajevno lekarno.

Zadnji dan pred počitnicami nas je razveselil tudi obisk dedka Mraza v kulturnem domu, kjer smo si ogledali predstavo Rudi in praznične kremšnite (Miškino gledališče).

Nika Mutavčić

(Visited 82 times, 1 visits today)
Dostopnost