(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Na zadnji januarski dan smo vrtčevski otroci skupaj s starši migali v šolski telovadnici.

Kot pravi športniki smo se najprej ogreli. Skozi gibalno igro smo se sprehodili po namišljenem gozdu. Preskočili smo skalo, hodili po prstih, da nismo prestrašili veverice, zbežali pred lisico in preskočili veliko mravljišče. Tik pod vrhom gore nas je pričakal sneg in prepustili smo se zimskih radostim. Kepali smo se, a s tem prestrašili zajčka. Zasmili se nam je, zato smo mu s telesom naredili hišico, da se je lahko skril. Uh, kako nam je postalo toplo.

Ravno prav za preizkušnjo na poligonih. Rolkanje, skakanje, vlečenje z vrvjo, premagovanje ovir in lovljenje žogice … v vsem smo bili zmagovalci. Tudi starši, ki so se prepustili otroškim radostim.

Prav na koncu pa so otroci ogreli še glasilke. Navijali so namreč za svoje tatkote, ki so se pomerili v vlečenju vrvi. Očetje mlajše strani proti očetom starejše strani. Letos so bili močnejši očetje starejših otrok in za zmago prejeli tudi pokal, ki krasi garderobo otrok. Le kdo ve, katero stran bo pokal krasil naslednje leto?

(Visited 112 times, 1 visits today)
Dostopnost