(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Poletje se je poslovilo in že je med nami bogata in pisana jesen. Živ žav v vrtcu se je čutil na vsakem koraku.

Nekateri poskočno, spet drugi zadržano so otroci iz skupine prihajali v igralnico, kjer jih je čakalo prijetno presenečenje – nov tobogan.

Medse smo prijazno sprejeli nove prijatelje in jim pokazali, kaj že znamo. Skupaj smo prepevali pesmice, rajali, barvali s čopiči, tiskali s prsti, oblikovali s slanim testom, obiskali potujočo knjižnico pred vrtcem, prisluhnili novim pravljicam in se igrali. Veliko časa smo preživeli na prostem. Razgibavali smo se na različnih poligonih, z različnimi žogami in vozili.

Ob koncu meseca nas je obiskala teta Jesen s polno košarico jesenskih dobrot, ki smo jih z veseljem tudi poizkusili. Še posebej delovno in zabavno pa smo se izkazali pri urejanju in pospravljanju atrija, saj nam jo  je teta Jesen kar pošteno zagodla in nam atrij nastlala s celo paleto suhih in barvnih jesenskih listkov.

Metoda Tomažič

(Visited 481 times, 1 visits today)
Dostopnost