(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Cilj zadnjega pohoda smo izbrali skupaj z otroki.

Zaradi hude vročine smo iskali različne možnosti za bolj varno oziroma senčno pot. Odločitev, da smo si izbrali gozdno pot, je bila sprejeta takoj, saj so si otroci želeli poiskati Kuzmo. Zaradi nalivov je bila pot močno otežena. Polna je bila vej, debel, zemlje in kamenja. To pa ni prav nič motilo naših nadobudnih mladih planincev. Veje so nam služile za pomoč pri hoji, na deblu smo počivali in pod kamenji iskali Kuzmo in njegove škrate pomagače. Otroci, ki so z lahkoto premagovali različne ovire, so z veseljem ponudili pomoč ostalim, ki so imeli pri tem težave.

Zaključek je bil že tradicionalen – sladoled in igra na igralih pred vrtcem. Otrokom je polepšala dan še trgovka, ki je vsakemu otroku dala nogometno sličico.

Sabina Gabrijelčič

(Visited 82 times, 1 visits today)
Dostopnost