(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Po daljši odsotnosti smo se zopet vrnili v vrtec. Priznamo, da smo ga vsi kar pogrešali. Pa ne samo vrtec, predvsem prijatelje, igre, igrače, barve, čopiče, pesmice in še kaj.

Oddelek se je v tem času povečal kar za tri nove člane, ki smo jih zelo lepo sprejeli.

Kljub ponovnemu navajanju in uvajanju tečejo dnevi in dejavnosti zelo hitro naprej. V pustnih maskah z rajanjem smo preganjali zimo. Spomnili smo se praznika mamic, očetov in jih razveselili z izdelki otrok. Prisluhnili smo novim pomladnim pravljicam in pesmicam ob ogledu slikanic, okrasili garderobo, praznovali rojstne dneve otrok, predvsem pa smo se veliko razgibavali na različnih poligonih, potovanjem skozi predor, vožnjo s poganjalci, igrami z žogami in obroči, saj nas pomladni sončni žarki kar vabijo na prosto.

Metoda Tomažič

(Visited 280 times, 1 visits today)
Dostopnost