(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Cel mesec december je v vrtcu dišalo po čarobnem, po prihajajočih praznikih.

Garderobo in našo igralnico smo začarali v zimsko idilo. Izdelovali smo različne okraske za novoletne jelke.

Jelko smo okrasili tudi v naši igralnici in seveda nismo pozabili na lučke in prav posebne okraske – bonbone. Prebrali smo zimsko pravljico Nasmejani snežak in se pogovarjali o tem, kdaj smo srečni in kako lepo je, ko se objamemo z ljudmi, ki jih imamo radi.

Zapeli smo pesmico Babica zima, zaplesali Ples pingvinov in pripravili presenečenje za vas starše. Potem je tukaj še obisk dedka Mraza, kamišibaj – zimska pravljica za prvi dan zime, dan igrač in še in še…

Od starega leta se poslavljamo z lepimi željami za vse, da bi bili vsi zdravi in da bi preživeli še veliko lepih trenutkov v vrtcu, doma, povsod, kamor nas bo vodilo življenje. Srečno!

Tea Petrovčič

(Visited 145 times, 1 visits today)
Dostopnost