(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Skupaj z Vrtcem Kanal in Kal nad Kanalom ohranjamo tradicijo, ki med vrtci živi že vrsto let. Vsako leto se nekje okoli dneva mladosti združimo in se skupaj poigramo. Letos smo mi gostili otroke iz Vrtca Kanal in Kala nad Kanalom na druženje.

Njihov avtobus smo pričakali na taborniškem prostoru, kjer smo naredili dolgo kolono in se sprehodili po novi tematski poti. Vreme je bilo idealno za takšen pohod, takšno pa je bilo tudi vzdušje otrok in strokovnih delavk. Med prijatelji so bili tudi nekateri bratranci, sestrične in prijatelji, zato je bilo druženje še toliko bolj zabavno.

Na poti smo si vse ogledali, preizkusili in pot je minila, kot bi mignil.

Pri stolpu smo otroke zbrali za spominsko fotografijo in se spustili do kamnoloma Lestevnica.

Tam nas je že čakal hišnik Vasja s pijačo in sladkim sladoledom. Po okrepčilu smo skupaj še zaplesali in si obljubili, da se naslednje leto spet srečamo.

V Desklah smo prijateljem iz Kanala in Kala nad Kanalom pomahali in se po odličnem druženju vrnili v vrtec.

Neža Rutar

(Visited 201 times, 1 visits today)
Dostopnost