(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

Praznovanje poletja v skupini Pikapolonice je bilo zelo mokro in vriskajoče.

Hišnik Vasja nam je že zjutraj na atriju postavil bazenček in vodna korita ter jih napolnil z vodo. Ker je navdušenje med otroki postajalo vse večje, smo takoj po malici skočili v kopalne plenice, se namazali s sončno kremo, si poveznili klobučke na glavo ter vriskajoč oddirjali na atrij.

Ker nas je sonce razvajalo, smo s praznovanjem poletja nadaljevali kar cel teden. Če so bila korita in bazenčki zasedeni, smo se znašli na drugačen način (napolnili smo vedra). Nam je bilo pomembno samo to, da čofotamo po vodi in smo veseli.

Na koncu pa je, kot se za poletje spodobi, sledila osvežitev s sladoledom.

Pikapolonice vam želimo dolge in brezskrbne poletne počitnice.

Nika Mutavčić

 

(Visited 97 times, 1 visits today)
Dostopnost